Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

Yüksek müşteri memnuniyeti ve kusursuz hizmet anlayışı ile çalışıyoruz!

Türkiye’de nakliye sektöründe yaptığı işin hakkını vererek, tüm detayları iyi düşünülmüş itinalı ve güvenli olarak planlanmış evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz.

Piyanonuzun zarar görmemesi açısından bulunduğu yerden taşınacağı yere kadar lift, vinç, kızak, askı, makaslı trans palet gibi ekipmanlar alanın ölçümü de baz alınarak tercih edilip doğru şekilde kullanılır.

 Evden eve nakliye işleminin ilk aşaması olan eşyalarınızın demonte işlemi şirketimizin önem verdiği alanların başında gelir. 

Ev, ofis veya iş yeri tarzında yapılması gereken tüm Şehir içi nakliyat işleriniz uzman ekiplerden oluşan taşıma personellerimiz sayesinde sigortalı ve asansörlü evden eve nakliyat ayrıcalığıyla sunuluyor. 

Sigortalı nakliyat hizmeti ile İzmir sigortalı ev taşıma sektörüne nefes aldıran, en iyi İzmir evden eve nakliyat firması olarak,İzmir Nakliyat & Taşımacılık firmasını hemen fark edersiniz. 

İş hayatının yeni dönem ihtiyaçlarından biri haline gelen ofis taşımacılığı; profesyonel firmalar tarafından, uzman bir ekip aracılığıyla, sistematik olarak yürütülmesi gereken zorlu ve hassas bir süreçtir. 

Müşteri memnuniyetine dayalı olarak hizmet sunan firmamız; kaliteli olarak ev taşıma hizmetini uygun fiyatlar ile sunmayı prensip edinmiştir.

Şehirlerarası Nakliyat hizmetiyle İzmir`den Türkiye`nin her yerine; ambalajlı, sigortalı, marangozlu ve asansörlü ev taşıma hizmeti dışında ofis, fabrika yükü, otel ve her çeşit yük nakliyesi yapan, İzmir nakliyat ve taşımacılık firmasını tercih edin. 

24/7 Aktif Destek Ekibi

Taşınmak için yardıma veya güvenilir bir firmaya mı ihtiyacınız var?

İzmir Nakliyat & Taşımacılık uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikimiyle profesyonel hizmet sunuyor.

Call Now Button