Ambalajlı Taşımacılık

Ambalajlı taşımacılık, taşınacak olanlar için ayrıcalıklı bir hizmettir. Firmamız, ambalajlı taşımacılık hizmetini, müşteri memnuniyeti ve eşya güvenliği açısından, son gelişmelere uygun şekilde yerine getirmektedir. Evlerdeki, büyük mobilyalardan çiçek ve süs eşyalarına kadar her eşya, cinsine göre özenle paketlenmektedir. Eşyaların, bir yerden bir yere zarar görmeden taşınabilmesi için, sıkı bir şekilde paketlenmesi gerekmektedir.

Kırılacak eşyaların kolay ayırt edilebilmesi ve araca önemine göre istiflenebilmesi için, farklı malzemelerde paketlenmesi ve numaralandırılması gerekmektedir.

Sonrasında, cinsine göre paketlenen eşyaları taşımak, personelimiz için oldukça kolaydır. Evden eve nakliyat hizmetinin kalitesini yükseltecek ambalajlama hizmetiyle, güvenle taşınan eşyalar, müşterilere sorunsuz şekilde taşınmanın rahatlığını yaşatmaktadır. Sektörde kullanılmaya başlanan her yeni ekipman, en kaliteli şekliyle bünyemize dahil edilmektedir. Ekonomik ve kaliteli hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşın. Memnuniyetinizi dostlarınıza, şikayet ve önerilerinizi bize iletin.

Call Now Button