Piyano Taşımacılığı

Piyanonuzun zarar görmemesi açısından bulunduğu yerden taşınacağı yere kadar lift, vinç, kızak, askı, makaslı trans palet gibi ekipmanlar alanın ölçümü de baz alınarak tercih edilip doğru şekilde kullanılır. Piyano Taşıma işlemini özel ekipman ve eğitimli ekip ile sorunsuz şekilde nakliyesini gerçekleştireceğimize emin olabilirsiniz. Bugünlerde olduğu gibi dünyaca ünlü orkestralarda profesyonel şekilde müzik icra edildiği gibi evimizde de amatör müzisyenlik veya hobi olarak tercih edilen ve birçok kişinin ilgisini çeken çalgılardan olan piyano Türkiye’de de bir hayli kullanılmaktadır. Bu sebepten piyano taşıma sırasında oldukça dikkatli olunup titiz bir şekilde bu işlemi gerçekleştirmeniz gerekir. Piyano taşıma işlemini profesyonel şekilde gerçekleştiren tecrübeli ekip arkadaşlarımızla uzun yıllardır sizlere bu hizmeti vermekteyiz.

İzmir Nakliyat & Taşımacılık üstün hizmet kalitesi ile kuyruklu piyano nakliyesi ya da kuyruklu piyano taşımacılığı güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

Piyanoların taşınması noktasında teknik ekipman olarak kullanılması zorunlu bazı aparatlar bulunmaktadır. Bunlar: Askı, Palet, Vinç, Lift ve Koruma Bezi.
Yalnız bu teknik malzemelerin bulunması piyanonuzun zararsız bir şekilde taşınacağı anlamına gelmez. Özellikle bu teknik ekipmanların doğru yerde ve işlevsel bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Öte yandan piyano nakliye çalışmasında mutlaka donanımlı bir kadroya sahip olunmalıdır. Ekibiniz ne kadar çok bilgi, birikim ve tecrübeye sahip ise piyanoların taşınması daha güvenli hale gelir. Eğer piyano taşıma işlemi doğru bir şekilde işletilmezse piyanonun zarar görmesi kaçınılmazdır. Böylesi durumlarda piyano mobilyasında hasar ve tellerinde ise kopmalar meydana gelmektedir. Piyano taşıma İstanbul firmaları arasından yapacağınız tercihte mutlaka söylediklerimizi göz önünde bulundurunuz. Piyano taşımacılığında askılı sistem hem klasik bir taşıma yöntemidir hem de içerisinde riskler barındıran bir yöntemdir. Bundan dolayı askılı taşıma yöntemi makaslı trans palet veya vinç ile desteklenmelidir. Piyano taşımacılığı, değerli eşya taşımacılığıdır. Dolayısıyla piyanolar taşınmadan önce özenle koruma bezi ile sarılır ve piyano taşımacılığı konusunda eğitim almış kişilerce sistemli bir şekilde taşınır.

 

Call Now Button