Evden Eve Nakliyat

Türkiye’de nakliye sektöründe yaptığı işin hakkını vererek, tüm detayları iyi düşünülmüş itinalı ve güvenli olarak planlanmış evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz.

Vizyonumuz

Hızlı ve istikrarlı büyüyen Türkiye ekonomisi sayesinde evden eve nakliyat sektörü de üstüne düşüne yapmaktadır. Hedeflerimizde başarılı ulaşabilmek için her gün kendimizi yenileyerek ilerliyoruz.

Uzman Ekiplerle Ev Taşıyoruz

Taşınırken en önemli konulardan biri çalışan personelin işte anlaması, tecrübeli ve güvenilir olması hususudur. Eve girerken ekip başı iyi bir planlama ile düzenli taşımanın idareciliğini iyi yapmalıdır. Eşyanın taşınacağı binaya asansör sistemi kuruluyorsa, teleskopik veya kurmalı asansör ile eşya sağa sola çarpmadan araca indirilir.

Özel yetiştirilmiş ekipler ile çalışmak her zaman bizim için bir avantaj olmuştur. Bununda en çok belli olduğu yeri ise, eşyanın araca istif edilme yeridir. Özellikle evden eve taşıma işlerinde eşyanın zarar gördüğü yer % 75 oranıyla kamyonun kasasıdır. Belirli eğitimlerden ve deneme sürecinden geçerek, tecrübe sahibi olan uzman ekiplerle adresinize geliyoruz.

Call Now Button